banner seokod.pl

FIStech systemy mocowań

Dodano: 2 miesiące 4 tygodnie temu
Posiadamy w swoim asortymencie szeroką gamę najwyższej jakości systemów mocowań marki Fischer.

Najważniejszym celem FIStech centrum jest obsługa klientów na najwyższym poziomie, dlatego produkty marki Fischer oferowane są przez handlowców dysponujących szeroką wiedzą oraz długoletnie doświadczeniem w w systemach mocować. Klienci znajdą u nas opierając się o ich indywidualne oczekiwania, dostosowaną na reprezentowane przez nich branże budowlane, propozycję sprzedażową i asortymentową.

W naszej ofercie mamy mocowania chemiczne, kotwy stalowe i mocowania ramowe. Dodatkowo oferujemy mocowania do rusztowań, mocowania w pustych przestrzeniach, mocowania do izolacji. Wykwalifikowani doradcy pomogą Ci w wyborze właściwych produktów dla potrzeb Twojej firmy. Nie licząc systemów mocowań posiadamy także w sprzedaży produkty takie jak: uszczelniacze, wiertła i narzędzia oraz mocowania elektryczne

Wytwarzane są wyłącznie w Niemczech, przechodzą pod złożoną drogę nadzorczą i finalnie otrzymują symbol towarowy Made in Germany. Kompania dobrowolnie zgadza się na podwojoną kontrolę wytrzymałości, by utrzymywać zaufanie swoich interesantów i świadczyć najwyższy poziom bezpieczeństwa, wynikający z używania wkrętów Spax. Bogate znawstwo umożliwia kompanii pomyślnie otwierać się na nowe dziedziny fabrykacji i zaspokajać indywidualne życzenia konsumentów. 

Podobne wpisy

Komentarze