banner seokod.pl

Jazda defensywna szkolenia

Dodano: 8 lat 2 miesiące temu
Szkolenie bezpiecznej jazdy dedykowany jest dla niedoświadczonych, jak i doświadczonych kierowców. W trakcie trzech etapów kursu kursanci zostaną zapoznani z technicznymi możliwościami opanowania niebezpieczeństwa w ruchu drogowym, jak i z aspektami psychologicznymi, związanymi z redukcją stresu. Jazda pasywna to technika prowadzenia pojazdów drogowych, która ma zredukować ilość wypadków w ruchu drogowym.
Wiedza na temat zagrożeń drogowych ma wpływ na poziom bezpieczeństwa podczas jazdy w ruchu drogowym. Organizowane w naszej szkole jazdy szkolenia z jazdy defensywnej mają na celu poprawę warunków bezwypadkowego kierowania samochodu w ekstremalnych sytuacjach. Oferujemy atrakcyjne ceny, nauczycieli z wieloletnią praktyką i niezbędne materiały podręczniki.
W czasie trwania kursu styl jazdy uczestników kursy zostanie zanalizowany przez profesjonalnego instruktora. W następnej kolejności zostaną oni zaznajomieni z podstawowymi zasadami jazdy defensywnej i będą mogli poprawić ewentualne błędy w prowadzeniu pojazdów.
W trakcie szkolenia wykorzystujemy specjalistyczne urządzenia pomiarowe, które analizują sposób prowadzenia samochodu przez uczestnika szkolenia. Dodatkowo wyposażamy naszych kursantów w ciekawe podręczniki, w których zawarty jest opis czynników powodujących powstawanie zdarzeń kolizyjnych. Oferujemy szkolenia na bardzo wysokim poziomie i doświadczonych nauczycieli oraz instruktorów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą.

Podobne wpisy

Komentarze