banner seokod.pl

Pierścienie tensorowe

Dodano: 2 tygodnie 5 dni temu

Nasz sklep -  Tensorowe.pl ma w asortymencie pierścienie, generatory i różdżki. Cała ta oferta jest dostępna w naszym sklepie www. Zapraszamy też na  stronę internetową w celu pogłębienia swojej wiedzy na temat pierścieni tensorowych.


Nadrzędnym celem pierścieni tensorowych było spożytkowanie energii subtelnych i nasilenie zmian rzeczywistości w Matrycy Energetycznej. Zależnie od typu pierścienia – realna staje się dynamizacja procesów w wybranym z obszarów swojego życia, począwszy od zdrowia, po zmiany osobiste i finansowe. Reguły dotyczące delikatnej energii można utożsamiać z ideami fizyki, które łamią czas oraz dystans. Może to oznaczać, że człowiek może kierować przepływem tej energii przy pomocy intencji oraz, że reakcja jest realna także na dużą odległość. Wynika z tego, że nie musimy mieć przy sobie pierścienia, żeby się z nim „zdalnie”, czyli telepatycznie złączyć, tak żeby wspomógł nasze intencjonalne działania.


Okazuje się, że pierścienie tensorowe mogą być narzędziem użytkowanym przez ludzi praktykujących metodę dwupunktu, ułatwiając w ten sposób połączenie techniki z wnętrzem, oraz podkreślając obecny w naturze – dualizm. Matryca Energetyczna jest to ogromne pole potencjału świadomości (pole kwantowe), które zostało opisane przez Richarda Bartletta, pozwalające oddziaływać na wszystkie aspekty Twojego egzystowania. Użytkowanie z tego pola morficznego o olbrzymim potencjale przekazującym informacje daje możliwość zmiany dotychczasowych wzorców zdrowotnych, związkowych, pieniężnych a także stanów umysłowych i emocji. 

Podobne wpisy

Komentarze