banner seokod.pl

Plewa Systemy Kominowe

Dodano: 1 miesiąc 2 dni temu

Dom bez systemu grzewczego? Trudno byłoby w nim mieszkać. 

A jeśli konieczny jest system grzewczy, należy zadbać o dobrze dopasowany system kominowy, który bez problemu spełni swoją funkcję. Nasze przedsiębiorstwo zapewnia uniwersalne kominowe systemy ceramiczne, odporne na działanie zimna. Takie rozwiązanie zagwarantuje Ci komfort i gwarancję na długi czas.

Tego rodzaju systemy zajmują mniej miejsca niż tradycyjne kominy. Są one o wiele bardziej zaawansowane oraz umożliwiają prostsze połączenie elementów. 

Co więcej, doskonale działają one przy rozmaitych urządzaniach. Przykładowo, w naszej ofercie można znaleźć system, który śmiało można przyłączyć do kominka – jest on odporny na pożar sadzy. W naszym sklepie znajdziesz systemy na kilka rodzajów paliw: m.in.: olej opałowy czy drewno. Ich maksymalna temperatura może osiągnąć w tym przypadku 400°C. Inny rodzaj systemów dopasowany jest do pieców w których można palić paliwa stałe, gaz oraz olej. Taki system może odprowadzać gazy spalinowe w wysokiej temperaturze.

Następny rodzaj dopasowany jest z kolei do kotłów z zamkniętą komorę spalania. Mogą one działać z kilkoma urządzeniami. Każdy system w naszym sklepie odporny jest w dodatku na duże zmiany temperatury. Ponadto, każdy z nich daje bezpieczeństwo użytkowania. Gwarantuje szczelność  ogniową oraz gazową. Co więcej, nie jest on podatny na procesy rdzawienia. Dodatkowo znajdziesz u nas systemy, które nie ulegają odkształceniom. Nie zagraża im pożar sadzy, na który są po prostu odporne. Należy również dodać, że powoli stygną,  dłużej utrzymuje się odpowiednia temperatura w budynku.

W zestawie się znajdują m.in. rury, obudowa z pustaków i inne elementy, które umożliwiają ich połączenie. Oprócz systemów kominowych oferujemy akcesoria na zamówienie, m.in.: kominy stalowe i szalunki tracone. Poszczególne akcesoria spełniają  normy instytutów naukowych

Odwiedź witrynę naszej firmy i sprawdź naszą ofertę. Znajdziesz na niej filmiki z instrukcją montażu. Jeśli potrzebujesz doradztwa, zadzwoń. Odpowiemy Ci najszybciej, jak się da.

Podobne wpisy

Komentarze