banner seokod.pl

Producent etykiet papierowych T-pack

Dodano: 1 miesiąc 2 dni temu

W naszej ofercie mamy szeroki asortyment różnego rodzaju opakowań, jak; torby papierowe, materiałowe i foliowe, kartony, a także foliopaki. Nasze opakowania są idealnym nośnikiem logotypu Twojej firmy. Możesz wysłać nam logotyp, hasło reklamowe czy dowolną grafikę, żeby utworzyć opakowanie spersonalizowane. Własne opakowania to nie tylko działanie promocyjne, to także początek budowania zaufania i wizerunku do marki.


Należy pamiętać o gadżetach przydatnych w branżach logistycznych i handlowych, czyli wszędzie tam, trzeba zadbać o właściwe opakowanie produktów przygotowywanych do wysyłki. Produkujemy taśmy pakowe samoprzylepne, z nadrukowanymi informacjami (np. Uwaga szkło), jak i możliwością nadruku własnych informacji. U nas znajdziesz wszelkie materiały ważne do pakowania wysyłek: kartony, foliopaki, folie stretch i inne materiały eksploatacyjne.


Jako wytwórca etykiet samoprzylepnych oferujemy duży wybór etykiet papierowych w na rolkach, w różnych rozmiarach i objętościach. Oferowane u nas etykiety możesz zadrukować samodzielnie lub zlecić to do naszej drukarni etykiet samoprzylepnych. Ważne jest dla nas, aby każdy kontrahent był obsłużony fachowo i na czas. Postawiliśmy na wysoką jakość naszych towarów, zwłaszcza w przypadku etykiet znamionowych, ponieważ rozumiemy wymagania  klientów.


Opakowania to przede wszystkim sposób zabezpieczenia produktów do wysyłki, czy w przypadku sklepów stacjonarnych - torby zakupowe. Spersonalizowane kartony sprawią, że nasza firma zyska na promocji oraz będą przyczyną do widzenia jej jako ciekawszej. Opakowanie z przepięknym nadrukiem lub naklejka pakowa zwracająca na siebie wzrok interesującym wzorem lub nośnym hasłem spowoduje, że Twoja organizacja zostanie mocniej zapamiętana. W dzisiejszych czasach i sporej konkurencji, tylko podejście do klienta na wysokim poziomie, dbanie o łatwe zakupy i fajne doświadczenia, sprawią, że to właśnie Twoja firma wyróżni się na tle innych podobnych firm.


Bardzo staramy się dostosować nasz asortyment do potrzeb naszych klientów. Zapraszamy Państwa do kontaktowania się z nami przez telefon, mailowo lub poprzez chat. Każda sugestia odnośnie branży opakowań i naklejek samoprzylepnych pozwalają nam ciągle ulepszać ofertę.


Podobne wpisy

Komentarze