banner seokod.pl

Siatka elastyczna do owijania palet

Dodano: 8 lat 2 miesiące temu
Przedsiębiorstwo Benmar jest cenionym dystrybutorem siatki ogrodzeniowej i kapturów foliowych do drewna. Od niedawna specjalizuje się również w sprzedaży najlepszych akcesoriów papierniczych w niezwykle niskich cenach. Dbając o zróżnicowane wymagania Konsumentów, nasze przedsiębiorstwo produkuje niezniszczalne i specjalistyczne produkty z jedynie sprawdzonych materiałów. Spółka Benmar jest jednym z największych producentów systemów ogrodzeniowych i materiałów pakowniczych w województwie, gwarantując swoim Klientom usługi o najwyższym standardzie.
Na etapie produkcyjnym siatki ogrodzeniowej, firma Benmar zwraca szczególną uwagę innowacyjne, wydajne i relatywnie tanie rozwiązania. W trakcie produkcji nowoczesnych systemów ogrodzeniowych czerpiemy z wielu lat doświadczeń. W asortymencie naszej firmy mogą Państwo znaleźć szeroki wybór paneli ogrodzeniowych ocynkowanych, siatek powlekanych, siatek ocynkowanych, siatki leśnej, słupków ogrodzeniowych i akcesoriów do ogrodzeń. Oferowane przez firmę Benmar produkty znajdują swoje zastosowanie w montażu ogrodzeń wokół domów mieszkalnych, placów zabaw, boisk sportowych, terenów przemysłowych, magazynów i parkingów, a także w lesie.
Przedsiebiorstwo Benmar może również zaproponować Pańsstwu szeroki wybór akcesoriów do pakowania. Produkty te są idealnym zabezpieczeniem towarów przed uszkodzeniami mechanicznymi i wilgocią. Firma gwarantuje niezbyt kosztowny proces pakowania, dzięki produktom, które idealnie dopasowują się do konkretnego towaru. W w naszej siedzibie mogą Państwo zakupić wysokiej jakości folie stretch typu jumbo, maszynową, ręczną i spożywczą, oraz siatki do owijania palet, siatki rolnicze, taśmy PP i zapinki zabezpieczające, jak i worki do pakowania roli i węgla.
Benmar sitaki ogrdodzeniowe i artykuły do pakowania
Białkowo 39A
87-400 Golub-Dobrzyń
tel. 785 182 282

Podobne wpisy

Komentarze