banner seokod.pl

Okna PCV

Dodano: 8 lat 2 miesiące temu
Firma Stolmar jest cenionym dystrybutorem okien PCV. Od kilku lat zajmujemy się tworzeniem wysokiej klasy okien o niebanalnym wyglądzie i wspaniałych właściwościach. Dbamy o unikatowe rozwiązania dla Twojego domu i firmy. Różnorodność rodzajów i bogate doświadczenie naszych fachowców mają niebywały wpływ na renomę naszego przedsiębiorstwa.
W szczególności liczy się dla nas precyzja wykonania. Nasze produkty okienne wykonywane są z specjalistycznych materiałów. Troszczymy się o elegancję naszych wyrobów, gromadząc jedynie najlepsze projekty. W naszych oknach zakładamy specjalne zaczepy antywyważeniowe, które podwyższają poziom bezpieczeństwa. Doskonała izolacja jeszcze lepiej zatrzymuje ciepło w Twoim domu. Nasze produkty są wyjątkowe i wysoce funkcjonalne.
Gwarantujemy bogaty wybór modeli okien PCV w zróżnicowanych kolorach. Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać optymalny rodzaj do Twoich oczekiwań i zaprezentują Ci zalety płynące z wyboru naszych okien. Na naszej witrynie internetowej odkryjesz pełną ofertę okien, wraz z dokładnym opisem technicznym.
Na każdym kroku naszej pracy staramy się zachować najwyższy standard. Od wczesnej produkcji, aż po montaż. Dodatkowo zajmujemy się także usługami serwisowymi, dokładając wszelkich starań do bezzwłocznej i skutecznego serwisu okien. Nasze okna to ekskluzywne wyroby, przez które świat wygląda dużo ładniej.
PPHU Stolmar
Pawilon Maciej 1. piętro Konstytucji 3 Maja 10/19
87-100 TORUŃ
Tel: 784-530-835

Podobne wpisy

Komentarze