banner seokod.pl

Klimatyzatory VRF

Dodano: 8 lat 2 miesiące temu
Toruńska firma MIR-TOR świadczy wysokiej jakości usługi w zakresie obsługi technicznej i realizacji specjalistycznych inwestycji związanych z klimatyzacją, wentylacją i rekuperacją. Do grona naszych Klientów należą zarówno osoby indywidualne, jak i przedsiębiorcy, którzy chcą chcą zadbać doskonałe warunki klimatyczne. Głównym celem naszej działalności jest sprzedaż urządzeń klimatycznych i wentylacyjnych, a także doradztwo i serwis techniczny, co czyni nas jednym z najbardziej uznanych dostawców usług klimatycznych w Polsce.
Oferujemy Państwu bogaty wybór systemów klimatycznych cenionych na całym świecie producentów Fujitsu General i Mitsubishi Electric. W sprzedaży posiadamy zróżnicowane produkty, które można idealnie dopasować do potrzeb naszych Klientów. U nas mogą Państwo znaleźć klimatyzatory ścienne, kanałowe, kasetonowe, przypodłogowe i przysufitowe typu Split i Multi Split. Nasza firma o innowacyjność i wysoką estetykę produktów.
Dodatkowo specjalizujemy się w projektowaniu i instalacji złożonych systemów klimatyzujących typu VRF zajmujemy się projektowaniem i instalowaniem skomplikowanych systemów klimatyzacji typu VRF, które stosowane są najczęściej w magazynach, budynkach przemysłowych, dużych biurowcach i centrach handlowych o dużej powierzchni, gdzie istnieje konieczność montażu kilku urządzeń. Nasza działalność koncentruje się także na tworzeniu profesjonalnych systemów klimatyzacji precyzyjnej, która zapewnia odpowiednie warunki dla działania skomplikowanych urządzeń w serwerowniach i centrach danych.

W naszej ofercie znajdą Państwo także ogromny wybór urządzeń rekuperacyjnych i pomp ciepła, które regulują poziom wilgotności w mieszkaniach i lokalach użytkowych, z równoczesnym dostarczaniem ciepła. Są to urządzenia o wysokiej efektywności energetycznej, które oprócz dbałości o środowisko naturalne, zaoszczędzają także wydatki na ogrzewanie domu.

Podobne wpisy

Komentarze