banner seokod.pl

Tonery oryginalne i zamienne do drukarek laserowych

Dodano: 6 lat 4 miesiące temu
Drukowanie zarówno w biurze jak i w domu może być tańsze niż obecnie. Tylko jak tego dokonać by nie narobić sobie kłopotów? Można zastosować zamienniki tonerów. Czasami krążą opinie, że zamienniki potrafią popsuć drukarkę a rozsypany proszek brudzi całe pomieszczenie. To częściowo prawda ale nie zawsze tak musi być. Tonery zamienne bywają różne. Czasami są to faktycznie regenerowane przez garażową firmę wkłady, których używanie może skończyć się usterką drukarki. Jednak my polecamy zupełnie inny typ produktu.

Zamienniki sprzedawane w sklepi Inkhouse to tonery najwyższej jakości w wielu przypadkach zupełnie nowe i nigdy nie regenerowane. Gdy jednak wybierzesz produkt regenerowany to masz pewność, że jego części takie jak światłoczuły bęben zostały również zregenerowane. Używana jest w zasadzie tylko obudowa tonera, która to jednak nie ma prawa spowodować usterki.

Więcej informacji na temat każdej drukarki i tonerów jakie do niej pasują znajdziesz w naszym sklepie. Oczywiście w ofercie mamy też produkty oryginalne producentów HP, Brother czy Samsung ale to dość drogie wkłady w porównani z zamiennikami TB, Actis czy Activejet. Warto jednak przeglądnąć ofertę, zapraszamy więc do sklepu.

Podobne wpisy

Komentarze

Tonery oryginalne i zamienne do drukarek laserowych
Adres strony:
Wyświetleń:
939
Wizyt:
585
Kliknięć:
10
CTR:
1.71%